Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Gelişen teknoloji ile beraber bilgisayar alanında birçok yenilikler olmuştur.

Masaüstü bilgisayarlar eski popülaritesini kaybederken dizüstü bilgisayarlar satışlarını artırmışlardır. Bunun en büyük nedenleri; artan talep ile rekabetin oluşması ve gelişen teknoloji ile maliyetin düşmesidir.

Talebin artmasıyla birçok Laptop marka ve modelleri piyasada yerini almışlardır.

Türkiye de Laptop ’ların garantileri bitmeden arızalanma oranı %70 gibi oldukça yüksek bir rakamdır. Artan talep ile beraber Laptop firmaları yeni modeller üretirken bunların desteğini vermekte yetersiz kalmaktadırlar.

Bunun yanı sıra yetkili servislerin belirlemiş oldukları, yüksek parça ve işçilik ücretleri vede arızalı ürünlerin tamiri yapılmadan iade edilmesi durumunda bile Laptop kullanıcılarından servis ücreti talep edilmesi kullanıcıları mağdur duruma düşürmektedir.

Bu sebepten Ulutepe Teknoloji Çözüm Merkezi Olarak misyonumuz ve vizyonumuz gereği marka bağımsız hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini şirket politikası kabul eden firmamız bu nedenden müşteriye kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetini en düşük fiyat garantisiyle sunmaktadır.

Bütün markaların modellerine konusunda uzman ve tecrübeli teknik elemanlarımız tarafından hizmet verilmekteyiz.

Geniş stok hacmi ile orijinal ve muadil parça seçeneklerini ekonomik fiyata sunmaktayız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ücretsiz olarak arıza tespit hizmetinin yanısıra Türkiye’nin her yerinden kargo ile  bize Laptopu’unuzu gönderebilirsiniz. Aynı gün içerisinde arıza tespit ve ücret bildirimi tarafımızdan size bildirilecektir.

Sizden onay alındığı taktirde Laptopu’unuz işleme alınıp gerekli işlemler yapılarak 24 saat içerisinde kargo ile adresinize gönderilecektir.

    whatsapp