Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sitemiz kullanıcıların verilerini üçüncü kişilerle ve firmalarla paylaşmaz.

Sitemizdeki ziyaretçi trafiğini tespit edebilmek için Google Analytics ile IP adresiniz hangi sayfada ne kadar süre kaldığınız gibi bir takım analytics programının topladığı veriler toplanır ve bunlar tarafımızdan sadece ziyaretçi trafiğini izlemek için kullanılır ve tarafımızdan kimse ile paylaşılmaz.

Ek olarak kullanıcıların hesap açtıkları taktirde kendi girdikleri bilgiler tarafımızca saklı tutulur ve bunlar herhangi bir sipariş, form ve mesaj gönderlirken formları otomatik doldurmada kullanılır, bu veriler de reklam amaçlı üçüncü firmalar ve kişilerle paylaşılmaz.

E-Posta listesine abone olan kullanıcıların adresleri kimse ile paylaşılmaz ve bu adresler dilendiği taktirde http://www.ulutepebilisim.com/listeden_cikar bağlantısından kaldırılabilir.

Firmamıza gelen bilgisayarların kullanıcı şifreleri genel testleri yapabilmek amacıyla kırılabilir, ilk aşamada bu şifre müşteriden istenilir, ancak bayiler aracılığıyla yapılan işlemlerde zaman kaybına neden olduğundan bu işlemi direkt olarak yapma hakkını saklı tutar, bayi hesabı üzerinen kayıt alınan her cihazda müşteri bu hükmü peşinen kabul etmiş sayılır.

Müşteri bilgisayarının sabit diskinde bulunan veriler müşteri isteğinin dışında ( yada aracı kurum, bayi, firma ) kesinlikle kopyalanmaz yada paylaşılmaz.

Bu gizlilik politikasının hükümleri istendiğinde değiştirilebilir, hükümler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerli olur.

Gizlilik politikası güncellendiğinde e-posta listesine abone olan kullanıcılara bir bildirim gönderilir ve duyurularda bu konudaki değişiklikler yayınlanır ancak bu bildirimin size ulaştığı ile ilgili garanti veremez bu nedenle kullanıcıların belirli aralıklarla duyurularımızı incelemelerini öneririz.

05.06.2012

    whatsapp